Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 rozkład na balansowanie czakr : BIBLIOTECZKA ROZKŁADÓW

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: rozkład na balansowanie czakr
PostZamieszczono: 26 sie 2010 03:17 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

W najprostrzej postaci to wyciągnięte 7 kart, każda dla kolejnego chakramu zaczynając od dołu, a więc chakry podstawy czy korzeni. Jako najprostszą interpretację oceniać trzeba karty w kontekście czy dana czakra u osoby której wróżymy jest zbalansowana, czy jest zbyt mało aktywna lub za bardzo aktywna. To podobno podstawa utrzymania zdrowia i człowiek nie może skutecznie funkcjonować w świecie, gdy jego czakry nie są zharmonizowane.
7. Chakra korony
6. Chakra 3go oka
5. Chakra gardła
4. Chakra serca
3. Chakra splotu słonecznego
2. Chakra seksualna
1. Chakra podstawy czy korzeni
Zanim rozłożymy komuś karty trzeba je dobrze potasować. Warto w tym czasie medytować, myśleć o 7 chakrach i próbować pominąć własne osądy aby odczytać w pełni znaczenie kart. Wylosuj 7 kart rozmyślając o każdej w miarę jak je odwracasz. Kiedy kładziesz kartę to zostaw ją w pozycji dla której została wylosowana.
Pierwsza chakra korzeni ma wpływ na poczucie bezpieczeństwa. Jest miarą poziomu energii i jak przyzwyczajenia wpływają na życie. Określa wolę przetrwania, samoobrony, żywotność i uziemienie czyli poczucie stabilności.
Druga chakra ma wpływ na relacje, związki i seksualne problemy. Emocjonalne związki pokazują się w tej karcie a także zachowanie gatunku, opiekowanie się.
Trzecia czakra wskazuje na coś czym się zajmujemy i na co powinniśmy uważać w jaki sposób do tego podchodzimy. Okoliczności i osoby które otaczają będą reprezentowane przez tą kartę. Także stan, projekcję naszego ego (a więc tutaj są nasze czułe punkty), jak używamy albo wyrażamy naszą energię życiową, funkcje trawienne.
Czwarta czakra serca określa zdolność do miłości. Karta pokaże co on lub ona potrzebuje zaakceptować i zacząć kochać bezwarunkowo. Tutaj widać miłość jako wartość uniwersalną, uzdrawianie, współczucie, zrozumienie.
Piąta czakra jest źródłem siły gardła. Tutaj karta powie o zdolnościach porozumiewania się i co potrzeba zrobić w dziedzinie pisania i mówienia aby pomóc komunikować nasze prawdziwe uczucia.
Szósta chakra pokazuje że może patrzymy w złym kierunku. Używamy tej karty aby skupić uwagę i zobaczyć wyraźniej rzeczy w swoim życiu. To karta zdolności do wizji, fantazji, marzeń, parapsychicznych i wizualizacji myśli.
Siódma chakra uwidacznia poziom duchowości i co można zrobić aby dotknąć swego najwyższego potencjału. To karta łączności ze wszechświatem przez który manifestuje się jego źródło, wyższych dażeń, pragnienia dotarcia do prawdy i wiedzy.

Czy ktoś z was ma doświadczenia z rozpoznawania braku balansu chakr?

[color=#0000FF]Tarot-dla-Siebie[/color]

Tytuł: Re: rozkład na balansowanie czakr
PostZamieszczono: 26 sie 2010 07:13 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Kiedyś próbowałem tak analizować czakry, oczywiście swoje, to ciekawa metoda. Wydaję mi się, że chyba trzeba do tego używać tylko WA.
Cytuj:
Jako najprostszą interpretację oceniać trzeba karty w kontekście czy dana czakra u osoby której wróżymy jest zbalansowana, czy jest zbyt mało aktywna lub za bardzo aktywna.

Które karty mogą pokazywać nadaktywność, bo nie przychodzą mi do głowy...Mag, Rydwan...?

PostZamieszczono: 28 sie 2010 00:10 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Może tutaj przydatne będą karty odwrócone? To załatwiłoby sprawę nieaktywności. Nadaktywność pewnie, jak i brak aktywności zależy od chakry i czy karty pasują do jej energii.
A oto rozdanie z próbą oceny z AW w pozycji prostej:
1. podstawy -Umiarkowanie - zdecydowanie balans
2. sakralna - Mag - zbyt aktywna
3. splotu - Arcykapłanka - zbyt aktywna
4. serca - Cesarzowa - balans
5. gardła - Sąd - zbyt aktywna
6. 3 oka - Cesarz - nieaktywna
7. korony - Księżyc - nieaktywna

Czy źle którąś z chakr oceniłem? Jak to wygląda Ramona?

PostZamieszczono: 28 sie 2010 13:53 
Zibko pisze:
Może tutaj przydatne będą karty odwrócone? To załatwiłoby sprawę nieaktywności. Nadaktywność pewnie, jak i brak aktywności zależy od chakry i czy karty pasują do jej energii.
A oto rozdanie z próbą oceny z AW w pozycji prostej:
1. podstawy -Umiarkowanie - zdecydowanie balans,
2. sakralna - Mag - zbyt aktywna
3. splotu - Arcykapłanka - zbyt aktywnawg mojej wiedzy i doswiadczenia Kaplanka to karta pasywna, to karta zenska
4. serca - Cesarzowa - balans
5. gardła - Sąd - zbyt aktywna
6. 3 oka - Cesarz - nieaktywna
7. korony - Księżyc - nieaktywna

Czy źle którąś z chakr oceniłem? Jak to wygląda Ramona?

PostZamieszczono: 28 sie 2010 14:37 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Dzięki za odpowiedź.
Ja nie oceniam czy to dobra czy zła odpowiedź, więc nie zrozum mnie źle. Pytam dalej bo chcę wiedzieć dlaczego
Kryteria które ja przyjąłem to dla tej chakry sprawiły, że uznałem Kapłankę duchem (jednym z duchów) tej chakry. Podobno jest to miejsce skąd wychodzą wszystkie nasze sznury czy emocjonalne połączenia z innymi, a to cała Kapłanka przecież. Projekcja naszego ego wychodzi tędy na zewnątrz, nasza postawa i stosunek do innych. Tędy odczuwamy też wpływ innych ego.
Czy możesz dokładniej wytłumaczyć dlaczego fakt, że to karta żeńska tutaj ma znaczenie?

Czy w tej wróżbie powinno się patrzeć na jakości - tzn. jak poszczególne karty mają się do danej chakry?

PostZamieszczono: 28 sie 2010 18:16 
tak naprawde uwazam, ze to sprawa intuicyjnego indywidualnego i subiektywnego odbioru jaki miales patrzac na rozklad. Dlatego nie oceniam czy jest on prawidlowy czy nie, a nawet poprzeczytaniu Twojego uzasadnienia co do II zrozumialam twoj punkt widzenia.
Teoria to jedno ( np., ze kaplanka to karta pasywna) a praktyka to drugie i istotniejsze. Jezeli tak czujesz to masz racje. Punktow widzenia i czucia jest tyle co ludzi.

PostZamieszczono: 29 sie 2010 18:50 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Pięnie dziękuję. Są pewne różnice w tym jak oceniamy chakry, ale bardzo ucieszyłem się widząc inne podejście. Najważniejsza jest podobno i niejako kluczowa chakra serca. Kiedy ona jest w porządku to możemy resztę sami uzdrowić.

PostZamieszczono: 30 sie 2010 11:44 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Mój rozkład na balansowanie czakr z próbą oceny:
1/ czakra podstawy - Śmierć – bardzo aktywna
2/ czakra sakralna – Wieża – nie aktywna
3/ czakra splotu słonecznego – Słońce – balans
4/ czakra serca – Umiarkowanie – balans
5/ czakra gardła – Pustelnik – za mało aktywna
6/ czakra 3 oka – Siła – balans
7/ czakra korony – Świat – balans

Ramona, czy możesz wypowiedzieć się na temat mojej oceny, czy jest słuszna? I bardzo proszę też o opis, z góry bardzo dziękuję. :D

PostZamieszczono: 30 sie 2010 20:04 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Śliczne dzięki Ramona za tak wyczerpującą odpowiedź, opis bardzo trafiony. Ostatnio moje życie przechodzi ogromną metamorfozę, pozostałości "mnie" z przeszłości widać jeszcze w niektórych czakrach, ale jak zauważyłaś, jestem na dobrej drodze.
I tak będę trzymać! :)

PostZamieszczono: 30 sie 2010 22:10 
Rozmowny Użytkownik

a co doradzilibyście osobie, która w czakrze korony ma Koło Fortuny X? (czyli młynek w głowie Obrazek ) :lol:

PostZamieszczono: 31 sie 2010 00:20 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Spieszę zanim Ramona się wypowie aby spróbować swych sił. Dla mnie afirmacja na widok Koło Fortuny brzmi "Opieram się na wszechświecie aby przyniósł mi doświadczenia których potrzebuję aby zamanifestować swój pełen potencjał". Aby móc okazać taką ufność to ta chakra musi być raczej rozwinięta. Jest to chakra potrzebna do kontaktu ze swoim wyższym Ja i przez to ze Źródłem. Przez to jest miejscem gdzie wchodzi w nas kosmiczna energia. Twoje najwyższe aspiracje i wiedza o Prawdzie są związane z tą chakrą. Wszystko zależy więc, jak widzisz czym dla Ciebie osobiście jest Koło Fortuny ale wg. moich ksiąg to oznacza, że rozwijasz się i poszerzasz horyzonty.

Na początkowych etapach rozwoju duchowego próbujemy obwiniać innych, albo zły los o to co nam się przytrafia. Na wyższym poziomie Koło Fortuny jest raczej postrzegane przez pryzmat prawa karmy i reinkarnacji. Jest to naturalna konsekwencja Twoich decyzji i działań oraz wpływ wszelkich cykli w Twoim życiu. Jeśli Twój młynek w głowie to skutek przeznaczenia i poszukiwania prawdy na drodze do zjednoczenie ze świadomością kosmiczną to wszystko jest w najlepszym porządku.

PostZamieszczono: 31 sie 2010 00:52 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

U mnie jest tak

1. Podstawy -Rydwan -,czy to oznacza że,nie czuje gruntu pod nogami,?,że ciągle szukam czegoś nowego?
2.Czakra sakralna-(a to niespodzianka)-Księżyc - może oznaczać zbyt mało sexu he he i problemy z trawieniem i żolądkiem
tzn ,zaburzona.
3.Splotu slonecznego- sila -może oznaczac dużą energię życiową ,że nie boję sie podejmować decyzji,jestem otwarta na ludzi
,
4.Serca -koło foruny-jak na karuzeli raz daję i raz zabiera,a moze oznacza namietnosc,ktora mówi ,ze serce ma pierwszeństwo nad głową Obrazek Prawidlowo!?
5.Gardła-Wisielec-to centrum komunikacji hmObrazek niech pomysle, problemy z gardlem mam ,ostatno i z komunikacja nie jest najlepiej,zawiesilam się,chyba za bardzo intelektualizuje ,
6.Czakra trzeciego oka-Kapłanka-System nerwowy rozchwiany,a może jasnowidzenie ,jasnoslyszenie,intuicja ,świadome spostrzeganie ,o jeżu kolczasty ?!!
7.korony Sprawiedliwość-i tu klops nic mi nie przychodzi do glowy-Zbyt poźna pora na llogiczne myslenie
Ramona -pomocy (tak po starej znajomości),no i wszystkich forumowiczow tez zachecam do interpretacji :lol:

PostZamieszczono: 31 sie 2010 02:29 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Nie potrafię tak profesjonalnie jak Ramona ale próbować trzeba. Według mnie jest tak :
1. Podstawy -Rydwan - nie oznacza że trzeba Ci szukania, ale raczej że kontrolujesz czego i kiedy szukają inni. Ta chakra określa na ile jesteś energetyczna i Rydwan tutaj to krzyczy, że aż za bardzo. Chakra korzenia to też przywiązanie do rytuałów i przyzwyczajeń i znów widzę, bo Rydwan ma dwa koła, że to bardzo ważne dla Ciebie.
2.Czakra sakralna-(i to nie jest niespodzianka)-Księżyc - czy zbyt mało sexu czy za dużo :o określam dotykiem :lol: a nie kartami ale ten Księżyc ze swoimi cyklami jest na dobrym miejscu. Myślę, że to karta doświadczeń, pamięci i spraw rodzinnych a to sprzyja utrzymaniu gatunku. I emocje i energia seksualna są dobrze wykorzystane.
3.Splotu slonecznego- Moc -dużą energię życiową załatwiliśmy już Rydwanem, a tutaj powinno się losować dwie karty bo istnieją dwa aspekty tej chakry. Pierwszy to do kogo lub czego czujesz się przywiązana, a drugi to kto Ciebie kontroluje i jak powstrzymujesz manifestacje swojego ego. Czasem może tutaj być konflikt. Moc to połączenie siły fizycznej i siły ducha, takiej łagodnej siły, która potrafi oswoić nawet bestię. Splot słoneczny to nasze połączenia ze światem i innym, to łączność dwukierunkowa i Moc tutaj wydaje być się świadectwem balansu.
4.Serca -Koło Foruny-jak na karuzeli i wielu to lubi, to nawet definicja flirtu. Sprawia to, że nie grozi Ci obojętność od otoczenia. Jeśli potrafisz rozumieć Koło Fortuny jako lekcje przynoszone przez los abyś nauczyła się bezkondycjonalnej miłości to wszystko z tą chakrą dobrze. Być może potrzeba Ci jeszcze kilku obrotów Koła aby zrozumieć i zaakceptować fakt że wszyscy mamy swoje zalety i wady i nie da się kochać tylko za to co dobre i piękne. Czasem te cechy niewidoczne ale wystarczy poczekać chwilkę aby Koło się obróciło.
5.Gardła-Wisielec-to jest centrum komunikacji z innymi i karta określa jak się określasz i wyrażasz, ale tutaj też jest aspekt komunikacji pomięczy podświadomością i świadomością oraz stopniem harmonii. Wygląda na potrzebę pracy nad tą chakrą. Tutaj też należałoby ciągnąć dwie karty. Mam wątpliwości czy karta ta określa oba aspekty. Jeśli to jesteś w okresie oswajania podświadomości i uczenia się sposobów komunikacji. Na Forum prezentujesz swój własny i często odmienny sposób widzenia.
6.Czakra trzeciego oka-Kapłanka-ta karta chyba wskazuje na nadmiar funkcji,a przez to możesz jasnowidzieć , jasnoslyszeć, ufać tylko intuicji, a lekceważyć świadome postrzeganie.
7.korony Sprawiedliwość- i ta karta mówi o ważeniu dowodów, oraz podejmowaniu decyzji. Ja widzę tu dojrzałość i wzięcie odpowiedzialności za własne czyny i spodziewanie się związanych z czynami konsekwencji. Umiejętność ta pomaga w poznaniu na drodze do wiary i poszukiwaniu prawdy absolutnej. W sumie jesteś otwarta i uczciwa. Zwykle mówisz prawdę, prawdę i tylko prawdę.

PostZamieszczono: 31 sie 2010 12:09 
Rozmowny Użytkownik

Zibko - dziekuję za twoje uwagi :) czakry to dla mnie nowość więc chętnie słucham i się uczę :)

ramona: podaję wszystkie czakry:
1. czakra korzeni - Wisielec XII
2. czakra sakralna - Mag I
3. czakra splotu słonecznego - Rydwan VII
4. czakra serca - Kochankowie VI
5. czakra gardła - Cesarzowa III
6. czakra 3ciego oka - Kapłan V
7. czakra Korony - Koło Fortuny X

z góry dziekuję :) z boku i z dołu.... ;) i w ogóle :D

PostZamieszczono: 31 sie 2010 14:41 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Zibku!Obrazekmowę mi odebrało.Nie dość ,że mądry to i jeszcze jaki skromny.!
Ad.1
Zibko pisze:
nie oznacza że trzeba Ci szukania, ale raczej że kontrolujesz czego i kiedy szukają inni
.Czasami w biznesie nie da się inaczej.Staram sie tego nie robię, zaczęłam troszczyć się o siebie .
Zibko pisze:
,Chakra korzenia to też przywiązanie do rytuałów i przyzwyczajeń i znów widzę, bo Rydwan ma dwa koła, że to bardzo ważne dla Ciebie.
.Tak to prawda pewne zwyczaje i obrzędy celebruję się w moim w domu.
Ad.3 Nie zrozumiałam twego toku myśleniaObrazek
Ad.4Jestem już duużą dziewczynką i dla mnie bycie z bliską mi osobą znaczy
Bo chodzi o to by od siebie
nie upaść za daleko
Jak te dwa łyse kamienie nad rzeką
Chodzi o to
By pierwsze chciało słuchać
Co mu to drugie
powiedzieć chce do ucha:
Że po mej głowie ?
czasem się ich boje -
Chodzą słowa nie do powiedzenia...
Nie-do-powiedzenia
Dzień dobry
Kocham cię
Już posmarowałem tobą chleb
Dzień dobry
Kocham cię
Nie chce cię z oczu stracić więc
Jeszcze więcej dzień dobry
Kocham cię
Podzielimy dziś ten ogień na dwoje
Dzień dobry
Kocham cię
To zapyziałe miasto niech o tym wie

Tu chodzi o to by od siebie
nie upaść za daleko
Kiedy długo drugie
nie widzi pierwszego
Bo gdy siedzi człek samemu
z czarnymi myślami
Człowiek rzuca słuchawkami
Rzuca słuchawkami
Bo chodzi o to by od siebie
nie upaść za daleko
Nawet jeśli czasem między nami wykipi mleko
Choćbyś nawet i wieczorem zasypiała zdołowana
Chciałbym ci zaśpiewać z rana
Móc ci zaśpiewać z rana
Kochana...

Jako zodiakalny Bliźniak flirtować uwielbiam
Ad.5
Zibko pisze:
Na Forum prezentujesz swój własny i często odmienny sposób widzenia
,a czy to źle że mam swoje zdanie?
Ad.6 Staram się żyć niezależnego od wszelkich wpływów , mam też sumienie( intuicje)które podpowiada mi co jest dobre ,a co zle i wyobraźni więc żyje świadomie. Zdarza mi się ,np.gdy otwieram drzwi wypowiadam głośno słowo "drzwi "i na moment zatrzymuję swoją świadomość na tej czynności i drzwiach ,Nawet , gdy zmywam filiżanki po kawie to to robie to świadomie.(chyba ze strachu ,że potłukie) :lol: Zakorzeniam się , zeby nie odfrunąć. :lol:
Ad.7 .Zibko napisał :W sumie jesteś otwarta i uczciwa. Zwykle mówisz prawdę, prawdę i tylko prawdę.
Jestem otwarta i uczciwa ,zawsze mówię prawdę ,czasami ,az do bólu,a klamstwem sie brzydze.
Bardzo dziękuję Zibku za tak wyczerpujący opis i za poświęcony czasObrazek
Ramono jestem alergiczka ,a dzis odebrałam wyniki mam nadczynność tarczycy. ;)
Obrazek

PostZamieszczono: 31 sie 2010 16:55 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Ad.3 Chakra splotu ma dwie funkce i określa nasze kontakty z innym. Strumień informacji i bodźców jest wchodzący i wychodzący. To nasze dwie anteny ale czułe na uczucia. Dlatego mówiłem, że powinny być tu dwie karty aby to lepiej określić. Wszelkie ataki paranormalne odczuwamy natychmiast przez splot słoneczny. Także jak jest powód to pojawiają się tam te motylki. Widząc kartę Moc w tej pozycji uznałem, że oznacza zbalansowaną czakrę przez fakt, że jest harmonijnym połączeniem fizycznej siły i duchowej, czyli siła wnętrza z zewnętrzem. :D
Funkcje tej chakry emocjonalność, miłość warunkowa, zdrowie. Przez tą chakrę nie da się kochać bezwarunkowo tylko coś za coś, bo od razu mamy sprzężenie zwrotne i informację jakie uczucia mają do nas inni. Brak równowagi energetycznej w tym rejonie prowadzi do zaburzeń osobowości typu neurotycznego. Przykładem może być wewnętrzna walka, szamotanina, niezdecydowanie, chaos uczuciowy, ale u Ciebie brak takich objawów. Masz poczucie dostatku, pełni, szacunku, umiesz przebaczać, i czujesz ciepło i radość. Nie o to chodzi, że zawsze ale potrafisz te rzeczy odczuwać więc ta chakra działa prawidłowo.

Nie jestem pewnien czy potrafiłem to wytłumaczyć, bo może moja czakra gardła zaczęła szwankować - też mam nadzczynność tarczycy właśnie wykrytą. W razie czego zawsze możemy ubłagać Ramonę aby lepiej wyjaśniła.

PostZamieszczono: 02 wrz 2010 09:12 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

A może chakry by prześwietlić i tam coś wypatrzymy - skąd ta grypa. Współczuję bo wiem, że objawy mogą być wykańczające. Nie traktuj tego co następuje jako osobistą wycieczkę tylko ciekawostkę dla wszystkich.
Nie pamiętam dokładnie ale to chyba Toni Robins opowiada, że grypę wmawiamy sobie - oczywiście z wielką pomocą telewizji, lekarzy, farmaceutów, bo bez nich nie wiedzielibyśmy, że to już sezon i pora chorować. Wtedy szczepionki już gotowe na tegoroczną odmianę już czekają. Podobno wirusy, które jak nam wmówiono, że są przyczyną - nie istnieją. Zostały wymyślone a medycyna i tak leczy objawowo. Te nieregularne i niewyraźnie kształty które widać dopiero pod wielkim powiększeniem to nie są to żywe istotki tak jak bakterie. To są tylko odchody, obraz zanieczyszczenia obiegu krwi i organizmu. Każdy kto dobrze się odżywia, zamiast zanieczyszczać i truć organizm to co jakiś czas usuwa toksyny jest odporny na grypę. Nie wmawia sobie "coś czuję że zachoruję" i wogóle nie myśli o chorobie.

PostZamieszczono: 07 paź 2010 09:47 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

dojrzałam do tego rozkładu :)

7. słońce
6. wieża
5. Kochankowie
4. gwiazda
3. kapłan
2. mag
1. sąd Boży

przetłumaczycie, proszę....proszę....proszę :)

najgorzej chyba z 3cim okiem, znakiem to że wyłaczyła mi się intuicja chyba, tak?

PostZamieszczono: 07 paź 2010 11:48 
Awatar użytkownika

ja niewiem czy dla mnie jest teraz dobry czas na oglądanie czakr :) traktuję to bardziej jako możliwość poeksperymentowania i poznania kart

a o to jakie karty wyciągnąłem:
1. koło fortuny
2. cesarz
3. śmierć
4. księżniczka pucharów
5 książę dysków
6. siódemka dysków
7. piątka mieczy

PostZamieszczono: 07 paź 2010 12:00 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Moze kogos zinteresuje (zrodlo Angela McGerr, "The Angel Quest Journal")

Obrazek

troszke malo czytelnie wyszlo, ale wrzucialm w max rozmiarze, wiec dla zainteresowanych, po skopioaniu na Wasz komp obrazek otworzy sie w penym rozmiarze i bardzo czytelny..

PostZamieszczono: 08 paź 2010 12:58 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

co Ty! nic nie pokręciłaś...właśnie tak jest...a jak popracowac nad tą wieżą?
boję się okazywać uczucia, myśli itp...generalnie jestem zamknięta na większość osób, muszę kogoś dobrze poznać by się całkiem przed nim otworzyć, czasem otworzę się częściowo, chwilę potem odcinając dalszy dostęp...może przez to że się potrafię właśnie częściowo otworzyć przed osobami, które na to nie zasługują przez co spotykają mnie przykrości...no i błedne koło się zamyka...
dziękuję Ci bardzo, że spojrzałaś, ściskam mocno!:)

PostZamieszczono: 09 paź 2010 11:02 
Awatar użytkownika

mam nadzieję że nie jestem zbyt upierdliwy i monotematyczny :D

to karty które wylosowałem:

1. VI Kochankowie
2. XI Źądza
3. XIII Śmierć
4. III Cesarzowa
5. XIX Słońce
6. XVI Wieża
7. IX Eremita

i jeszcze mi powiedzcie jeśli chcę komuś taki rozkład zrobić to można czy raczej tylko sobie ??

PostZamieszczono: 09 paź 2010 19:40 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Możemy pobudzic i zharmonizować czakry za pomocą Reiki .Jestem" Reikowcem",ale to ćwiczenie,które chce wam zaproponować (pewnie naraże sie innym reikowcom),z powodzeniem pobudza i równoważy czakry ,także u osób ,które nie przechodziły inicjacji Reiki.

Przywracanie równowagi czakr
Musimy położyc sie na rownym podłożu.
Ja to robię (zacznę znów robić ;) ) rano zanim wstane z łożka ,tylko wyciagam z pod głowy poduszke ,zeby było równo. :lol:
To zaczynam :lol:
1Połóż jedną ręke na czole - prawą jestem praworęczna (szósta czakra)druga lewa na kości łonowej (pierwsza czakra)
.Przywracamy równowagę energii pomiędzy głową ,a dolnymi partiami ciała)W każdej pozycji trzymamy ręcę około 5 minut,(Trzymam do chwili ,kiedy poczuje w obydwu rękach takie samo ciepło)
2Jedna dłoń na krtani(piąta czakra)druga na brzuchu,ponizej pępka.
(doprowadzamy do rownowagi pomiędzy emocjami i witalnościa ,autoekspresją i komunikacją,)
3Jedna dłon na srodku klatki piersiowej(czwarta czakra)druga na splocie słonecznym(trzecia czakra)
(serce osrodek miłosci i współczucia,splot słoneczny-siły i wladzy rownowaga tych czakr sprawia podejmowanie decyzji w postawie miłosci i zrozumienia.
4Jedna reka na czole (czakra trzeciego oka) drugą rękę kładę na pepku (druga czakra)
(zanim położe rękę na pępku nabieram powietrza i przy wydechu kłade ją na drugiej czakrze (,to jest moje autorskie- troche zmieniłam :ol: :lol: )jesli ktos nie chce tak robic moze położyc swobodnie rękę na drugiej czakrze .
(Ta pozycja pozwala nam sie rozluźnić ,uwalnia od nagromadzonych w nadmiarze emocji i uczuć.)

5Po zrownoważeniu wszystkich czakr nalezy delikatnie poruszyc ciałem (przeciągnąc sie )rozprostowac palce rąk i nóg .
Od i całe ćwiczenie prosto,łatwo i przyjemnie ,najwazniejsze .Pomaga!!!

PozdrawiamObrazekMiriam

PostZamieszczono: 12 paź 2010 13:55 
rudalila pisze:
avjaline pisze:
Marysiu ja jeszcz takie cos znalazłam jesli chodzi o muzyke, ale jeszcze nie próbowałam.
http://www.abc-bioenergoterapia.pl/muzy ... -a-czakry/

avjaline..! to bardzo ciekawe, co znalazlas, nie zauwazylam tego wczesniej. Ja wierze w muzyke, w jej dzialanie, tylko zastanawiam sie skad mam wiedziec czy zastosowac do odpowiedniej czakry muzyke na wyciszanie czy na pobudzenie. Ale zaczynam kompletowac te utwory, postanowilam, kazdy z nich chcialabym odtworzyc...Jak dawno juz nie sluchalam muzyki powaznej..to smutne...musze nadrobic te zaleglosci...

i tu jest problem bo to trzeba wiedzieć czy dana czakra jest nadaktywna czy pasywna... no i tu jest problem... być może postawienie Tarota na czakry by pomogło?
A co do muzyki klasycznej to uwielbiam :D

PostZamieszczono: 01 lis 2010 17:30 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Na pierwszy rzut oka nic mi tu nie pasuje do sytuacji, ale ja się na tym nie znam, próbuję.

Oto moje czakry:
1. korzenia: Diabeł - zbyt aktywna
2. sakralna: Kapłan - ?
3. splotu słonecznego: Siła - balans
4. serca: Słońce - balans
5. gardła: Świat - balans
6. trzeciego oka: Pustelnik - zależy jak rozpatrywać pustelnika, jako wejrzenie wgłąb siebie może być balans
7. korony: Wisielec - nieaktywna

Jak myślicie?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna