Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Internetowy Kurs Tarota : Propozycje, pytania, sugestie. - Page 2

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Internetowy Kurs Tarota
PostZamieszczono: 25 sie 2010 21:23 
Kingo wazne zeby zaczac, potem juz pojdzie. skoro tyle osob dopinguje i czeka na kurs to na pewno uda Ci sie go zrobic!

PostZamieszczono: 25 sie 2010 23:38 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Rani pisze:
Kingo wazne zeby zaczac, potem juz pojdzie. skoro tyle osob dopinguje i czeka na kurs to na pewno uda Ci sie go zrobic!

Brawo. Wakacje się kończą i pora wracać do pracy. My się zajmiemy forum aby Kingę odciążyć.

[color=#0000FF]Tarot-dla-Siebie[/color]

PostZamieszczono: 24 paź 2010 15:37 
Administrator
Awatar użytkownika

Właśnie wracam, bo aż wstyd przyznać, że jako admin ostatnio wcale tu nie zaglądałam. :oops:
Nawet nie będę się tłumaczyć - wstyd, wstyd, wstyd.

PostZamieszczono: 24 paź 2010 15:39 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Masz racje Kinga ,ze to wielki wstyd .Ciesze się ,ze będzie ,cie więcej. :D

PostZamieszczono: 24 paź 2010 15:50 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Kingo, chyba forumowicze scigneli Cie myslami 8-)

PostZamieszczono: 24 paź 2010 16:10 
Administrator
Awatar użytkownika

Oooo, pewnie tak. Ostatnio co rusz dopadało mnie dziwne uczucie, że muszę przestać się obijać i wrócić na forum. 8-)

A swoją drogą, widzę że świetnie sobie radzicie beze mnie! Czysto jest i ładnie. Bardzo się cieszę, oczywiście też dziękuję moderatorom za czujność. :)

PostZamieszczono: 24 paź 2010 16:46 
Kinga, obiecaj , ze juz wiecej nie znikniesz

PostZamieszczono: 24 paź 2010 17:04 
Ciekawi mnie i zastanawia ile osob i kto chociazby z tego forum zapisal by sie na taki kurs tarota u Kingi przez internet, tak hipotetycznie?

PostZamieszczono: 24 paź 2010 17:33 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

mysle, ze chyba wiekszosc z piszacych tutaj regularnie bylaby baardzo zainteresowana takim kursem, w tym ja.

PostZamieszczono: 24 paź 2010 18:56 
Administrator
Awatar użytkownika

Solennie obiecuję więcej nie znikać. :)

Wiem że na kurs chętnych jest dużo. Bardzo mnie to cieszy.
Ciągle obmyślam plan jak taki kurs zorganizować, ile mógłby kosztować miesiąc nauki. :roll:
Na takim ESKK miesiąc kosztuje 54 złote, ale cały kurs jest rozwleczony na 20 miesięcy. Jeśli zrobić 200/mc ale cały kurs trwałby ze 3 miesiące, to czy to by miało ręce i nogi?
No i w grę już wchodzi założenie działalności gospodarczej, inaczej nie pożyję długo. :lol:

PostZamieszczono: 24 paź 2010 19:01 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

moze, tak niesmialo, tutaj sa osoby w roznej sytuacji finansowej,pewnie nie kazdy bedzie chcial o tym mowic, ale.. wiec moze bvyloby latwiej to ogarnac tym wszystkim w gorszej kondycji finansowej, jesli byloby dluzej ale z mniejszym obciazeniem miesiecznym.. :? chyba, ze do rozpoczecie kursu byloby jeszcze troszke czasu i kazdy by sobe odlozyl stosowna kwote.. :?

PostZamieszczono: 24 paź 2010 19:35 
Kinga pisze:
Solennie obiecuję więcej nie znikać. :)

Wiem że na kurs chętnych jest dużo. Bardzo mnie to cieszy.
Ciągle obmyślam plan jak taki kurs zorganizować, ile mógłby kosztować miesiąc nauki. :roll:
Na takim ESKK miesiąc kosztuje 54 złote, ale cały kurs jest rozwleczony na 20 miesięcy. Jeśli zrobić 200/mc ale cały kurs trwałby ze 3 miesiące, to czy to by miało ręce i nogi?
No i w grę już wchodzi założenie działalności gospodarczej, inaczej nie pożyję długo. :lol:

jezeli mialy by byc to indywidualne internetowe lekcje to wystarczy ustalic ile kurs tych lekcji zawiera , ich cene jednostkowa i wtedy kursant indywidualnie dostosuje tempo ich przerabiania.

PostZamieszczono: 24 paź 2010 19:52 
Administrator
Awatar użytkownika

Spokojnie, wszystko to kwestia szczegółów. :) Zawsze można zrobić kurs 3 miesięczny i jednocześnie taki bardziej rozłożony w czasie.

Na pewno nie wystartuję z tym od jutra. Stronę już będziemy przygotowywać (na tym zleci z półtorej miesiąca), ale właśnie jeszcze trzeba rozwiązać kwestie formalne.

Rani, kursy indywidualne inna bajka, to mogłabym zrobić szybciutko. Problem w tym, że one są znacznie droższe, bo wszelkie koszty ponosi jedna osoba, natomiast przy grupowych cena rozkłada się na kilku uczestników. Dla porównania, indywidualny jednoosobowy kurs miesięcznie kosztuje od 600 zł, w porywach do 1000.

PostZamieszczono: 06 lis 2010 12:44 
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Jestem tu baaardzo nowa ale trafilam tu za pania Kinga i checia uczestniczenia w kursie,wiec chcialam zapytac czy jest on juz mozliwy? A moze moglabym prosic o jakies namiary na inny kurs ezo? Wszyscy powtarzaja,ze poza nauka tarota trzeba rozwija siebie i empatie wiec jestem ciekawa czy to chodzi tylko o medytacje?

PostZamieszczono: 06 lis 2010 15:06 
Administrator
Awatar użytkownika

Witaj!

Jeśli dobrze pójdzie, coś powinno pojawić się w okolicach Nowego Roku.
Na razie warto pouczyć się tu, na forum. :)

Cytuj:
Wszyscy powtarzaja,ze poza nauka tarota trzeba rozwija siebie i empatie wiec jestem ciekawa czy to chodzi tylko o medytacje?

Oczywiście że trzeba rozwijać siebie, a dróg jest bardzo wiele. Uspokajam, samorozwój na pewno nie polega tylko na medytowaniu lub jedzeniu korzonków. :) Bardziej chodzi o szukanie samego siebie, poznawanie własnych mechanizmów i w dalszej kolejności mechanizmów rządzących światem. Nie da się mieć prawdziwej empatii dla innych, jeśli nie potrafimy rozpoznawać własnych potrzeb. Medytacje empatii nie dadzą, służą tylko do wyciszenia umysłu i pomagają złapać lepszy kontakt z samym sobą.

Oprócz lektur dotyczących tarota, na pewno warto sięgać po inne strawy dla ducha. Indywidualna sprawa cóż to będzie, bo każdego człowieka inspiruje coś innego. Nie mówiąc już że na różnych etapach życia to się trochę zmienia. Jednemu pomoże psychologia akademicka, inny odnajdzie coś dobrego w Zen, trzeci w astrologii. :)

PostZamieszczono: 06 lis 2010 15:16 
czy strona interetowa kursu bedzie na portalu Lukasza? Czy bedzie to twoja wlasna dzialalnosc?

PostZamieszczono: 06 lis 2010 15:51 
Administrator
Awatar użytkownika

Tego nie wiem, zobaczymy. :) Może zrobimy to wspólnie, a może zrobię Kurs we własnym zakresie i później będziemy jakoś współpracować. Niczego nie wykluczam.

PostZamieszczono: 06 gru 2010 14:07 
Kinga pisze:
Witaj!

Poczatek roku zbliza sie wielkimi krokami. :)

PostZamieszczono: 06 gru 2010 17:36 
Elitarny Poster
Awatar użytkownika

Rani pisze:
Kinga pisze:
Witaj!

Poczatek roku zbliza sie wielkimi krokami. :)

Super!!
Ja z racji studenckiego stanu kasy też bym była zainteresowana.

Wiem, że w stolicy jest kurs ale kosztuje chyba koło 300 zł/mc razy 9 mcy... a to bardzo dużo.

Jestem ciekawa jak w ogóle by wyglądał taki kurs online. ;) :roll:

PostZamieszczono: 06 gru 2010 18:06 
Administrator
Awatar użytkownika

Niom, czas leci... :) Jak dobrze się sprężymy powinno dać radę tuż po Nowym Roku. Strona pod kurs jest prawie gotowa, powiedzmy kwestia 4-5 godzin pracy...
Ale trzeba też dodać z miesiąc na zapisy aby zebrać grupę (+/- 10 osób).

Ceny i czas jeszcze obmyślam, zobaczę jak to wyjdzie z materiałami. Na pewno nie będę się rozwlekała aż na 9 miesięcy, bo wiem że sama znudzę się w połowie... Wolę szybkie akcje, przy takich długoterminowych zwyczajnie wysiadam. 8-)
Wstępnie sądzę że jeden kurs może trwać najdłużej 3 miesiące, a cena w granicach 200 złotych/m-c.

PostZamieszczono: 06 gru 2010 18:44 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Świetnie :)
Kingo, powiedz jeszcze, bo nie wiem mówiąc szczerze jak takie kursy w większości wyglądają: czy wchodziłby w grę kontakt z nauczycielem i jakieś ćwiczenia czy raczej ograniczenie tylko do materiałów, które mielibyśmy dostawać?

PostZamieszczono: 06 gru 2010 19:04 
Kinga pisze:
Niom, czas leci... :) Jak dobrze się sprężymy powinno dać radę tuż po Nowym Roku. Strona pod kurs jest prawie gotowa, powiedzmy kwestia 4-5 godzin pracy...
Ale trzeba też dodać z miesiąc na zapisy aby zebrać grupę (+/- 10 osób).

Ceny i czas jeszcze obmyślam, zobaczę jak to wyjdzie z materiałami. Na pewno nie będę się rozwlekała aż na 9 miesięcy, bo wiem że sama znudzę się w połowie... Wolę szybkie akcje, przy takich długoterminowych zwyczajnie wysiadam. 8-)
Wstępnie sądzę że jeden kurs może trwać najdłużej 3 miesiące, a cena w granicach 200 złotych/m-c.

Kingo z powodu przeprowadzki, musze przemeldowac internet na nowe mieszkanie i z tego powodu przez 4 tygodnie zostane bez interetu. Czy bede mogla wiec brac udzial w Kursie korzystajac jedynie z Kawiarenki Internetowej??? Bo jak nie to kicha...

PostZamieszczono: 06 gru 2010 20:19 
Administrator
Awatar użytkownika

Kursy są różne - jedne polegają tylko na tym, że dostaje się na email wykłady, inne obejmują również kilka godzin lekcyjnych rozmowy/wykładów na skype.

Ja oczywiście nie mam zamiaru poprzestać na wysyłaniu materiałów, uważam że to bez sensu.
Lekcje, czyli wykłady, omówienia, będzie można czytać na stronie (jeśli ktoś chce również ściągnąć sobie na dysk lub dostać na maila), natomiast wszelkie ćwiczenia i rozmowy będą się odbywały już na specjalnym forum kursu. Oprócz tego pewnie będą czaty na żywo w określonych godzinach (1-2 razy w tygodniu). :)

Prawdopodobnie zrobię też tak, że za jakąś niedużą miesięczną opłatą będzie możliwość samego czytania i przeglądania materiałów, plus dostęp do niektórych części forum (forum pełnego kursu nie będą mogli przeglądać, natomiast kursanci będą mieli wstęp i tu i tu).

Rani, nie martw się, na pewno spokojnie zdążysz. Start kursu w dużej mierze zależy od tego w jakim tempie zbiorę grupę. Żeby uruchomienie kursu w ogóle się opłacało muszę zebrać z 10 osób na ten pełny.

PostZamieszczono: 07 gru 2010 01:00 
Legenda TarotNet
Awatar użytkownika

Ja muszę sie zapytać o kieszonkowe (czy dostene po slubie większę :lol:) i zobaczyć jak u mnie z remontem będzie, jesli wszytsko się powiedzie to się zapisze z dziką rozkoszą!!! :D

PostZamieszczono: 07 gru 2010 13:20 
Kinga pisze:
Start kursu w dużej mierze zależy od tego w jakim tempie zbiorę grupę. Żeby uruchomienie kursu w ogóle się opłacało muszę zebrać z 10 osób na ten pełny.

zebranie 10 osob z 38 milionow Polakow nie bedzie problemem . :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna