Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Obciążenia karmiczne : BIBLIOTECZKA ROZKŁADÓW

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Obciążenia karmiczne
PostZamieszczono: 11 kwie 2010 20:00 
Pogromca Wszelkich Tematów

"W sytuacji, gdy człowiek ma problemy i w żaden sposób nie może dociec ich przyczyn warto postawić układ "Obciążenia karmiczne", aby sprawdzić czy nie tkwią one w bardzo dalekiej przeszłości."
"Najlepsze rozkłady Tarota" A.A. Chrzanowska

-----1-------3
S-------2---------4
-----5

S-sygnifikator
1-skąd wypływają moje obecne problemy
2-jaki wpływ na obecną sytuację życiową mają moje obciążenia karmiczne
3-co powinienem zrobić
4-kto lub co może mi w tym pomóc
5-ostateczny rezultat

Stosujemy tylko Wielkie Arkana.
Rozkład autorstwa A.A. Chrzanowskiej

Tytuł: Re: Obciążenia karmiczne
PostZamieszczono: 09 sie 2010 13:34 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

ZROBILAM TEN ROZKLAD I WYSZLO MI
1 ,IX .......3, XI (W MOICH KARTACH SPRAWIEDLIWOŚC)
S IV 2,...VII ....4. .....II

5....XV

S to CESARZ , jestem odpowiedzialna ,dojrzała i odważna .IX-PUSTELNIK Moje obecne problemy wynikają z tego ,że wycofam się na kilka miesiecy z życia zawodowego,że zamknęlam się na otoczenie i nkogo nie wpuszczalam do siebie.Musiałam w tym okresie przewartościowac swoje cele.(związku i karierę zawodową). Na obecną sytuację życiową (obciążenia karmiczne )ma RYDWAN.Może w innym wcieleniu nadużywałam władzy,nie miałam kontroli nad swoim życiem?. XI SPRAWIEDLIWOŚĆ - powinnam rozważyc stanowisko dwóch stron ,być bardziej ugodwa ,nie stawiać na swoim,czasem kierować sie rozumem , a nie sercem. :D II KAPłANKA Sama sobie powinnam pomóc zachowując spokój wewnętrzny,Zdać się na swoja intuicję .Być trochę bardziej he ,he, matką i żoną ;)DIABEŁ XV może rzucic dotychczasowe biznesy i napoważnie zająć się ezoteryką. DIABEŁ XV Nie będę czuła ,ze żyję jak na uwięzi.TEGO DIABŁA NIE MOGĘ DO KONCA POJAĆ
Co byście do tego dodały ,ja dopiero zaczynam interpretować karty ,więc wszystkie uwagi przyjmę w wdzięcznością. Wszak po to jest to forum, aby sobie min. pomagac .
POZDRAWIAM

PostZamieszczono: 09 sie 2010 20:13 

miriam pisze:
1 ,IX .......3, XI (W MOICH KARTACH SPRAWIEDLIWOŚC)
S IV 2,...VII ....4. .....II

5....XV

To może ja podam swoją propozycję :)
Najprawdopodobniej byłaś kiedyś mężczyzną. Obecne problemy wynikają z faktu, iż negowałaś wtedy swój rozwój duchowy, może brakowało Ci pokory, wiary, byłaś(łeś) nadmiernie przywiązana do spraw materialnych. Być może osiągnęłaś wcześniej wysoki szczebel rozwoju duchowego i w tamtym wcieleniu tak jakby się cofnęłaś. Jeśli w tym wcieleniu nauczyłaś się pokory, to szybko odpracowałaś karmę, poprzez "służbę" innym. Dlatego też obecnie obciążenia karmiczne nie blokują Cię, możesz sama kierować swoim losem. To, co powinnaś zrobić: odciąć się od starych spraw, wybaczyć , zachować jasny osąd, być rozsądną, być może uregulować jakieś sprawy urzędowe, prawne jeśli takie istnieją. Pomóc może kobieta, może zajmująca się ezoteryką lub doradztwem w inny sposób lub poleganie na swojej intuicji, wyciszenie, empatia, dobry kontakt z dziećmi i przyrodą. W ostatecznym rezultacie dobrze ukierunkujesz swoją energię, może ujawnią się nowe możliwości, będziesz wywierać pozytywny wpływ na innych, wzrośnie Twoja witalność.
Myślę, że powinnaś się zajmować ezoteryką.

PostZamieszczono: 09 sie 2010 23:25 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Wielkie dzieki.

b]

GWIAZDY
Gdy światła ludzkie wygasną
i zgiełk świata umilknie,
wówczas widzimy gwiazdy.
Wówczas możemy usłyszeć znów ciszę.
Na nocnym nieboskłonie są gwiazdy,
których myśmy nigdy jeszcze nie widzieli.
Ale gdy ciemność stanie się jeszcze głębsza,
wtedy one zaświecą.
Pojawią się jak nadzieja, ukażą jakieś wyjście.
Znów spoglądasz w górę.
Kiedy obawy i cierpienie,
kłopoty, choroba i niepokój
pogrążają w mroku twoje życie,
wówczas dzieci światła zapalają ci gwiazdy.

Phil Bosmans [/b]

PostZamieszczono: 10 sie 2010 20:59 
Rozmowny Użytkownik

zastanawiałam się czy zamieścić ten rozkład bo raczej unikam przesadnie osobistych na forum :oops: ale dość ciekawie wyszło ;) a że chyba jest dość jasny, więc może dobry do poćwiczenia:

pytanie: dlaczego nie radzę sobie w związkach i czy obciążenia karmiczne mają na to wpływ?

------1: XVI------3: XVII
S: IX------2: XV------4: X
-----------5: XIX

hmm. wygląda na to, że w poprzednim życiu wybrałam życie samotnika i odludka. moje obecne problemy wynikają z tego, że zawsze spodziewam się katastrofy :), diabełek trochę nie jasny.....
i tu najgorsze: co powinnam robić, mieć nadzieje i wierzyć ;) bo tylko fortuna/uśmiech losu może mi pomóc ( :?: :!: ).
ale chociaż jest szansa na jasną przyszłość :lol:

PostZamieszczono: 10 sie 2010 23:15 

Sprawy karmiczne są dla mnie fascynujące, więc nie omieszkam zinterpretować Twojego rozkładu Roo :D
roo pisze:
------1: XVI------3: XVII
S: IX------2: XV------4: X
-----------5: XIX

Jesteś osobą o wysokim stopniu rozwoju duchowego, może masz trochę surowy ale sprawiedliwy charakter, może też nie zawsze lubisz przebywać wśród ludzi. Możliwe, iż kiedyś opuściłaś rodzinę nie wywiązując się z obowiązków wobec niej lub w jakiś sposób destrukcyjnie wpływałaś na bliską osobę. Przez to obciążenia karmiczne póki co mają wpływ na Twoje relacje partnerskie. Może są one toksyczne, trudno jest się z nich wyzwolić lub w inny sposób są destrukcyjne. Powinnaś skupić się na dobrym kontakcie ze swoimi uczuciami, zrozumieć siebie, a potem starać się zrozumieć innych, może więcej czasu poświęcić na relaks, prowadzić bogate życie towarzyskie, realizować się w przyjaźni, uwierzyć w siebie i nie tracić nadziei. W przepracowaniu karmy pomoże Ci los, życie samo Tobą pokieruje, czasami zrozumienie pewnych spraw zamyka karmę. W rezultacie spotkasz bardzo sympatycznego mężczyznę i na dodatek będzie przystojny :D

PostZamieszczono: 11 sie 2010 20:14 
Wszędzie mnie pełno!
Awatar użytkownika

Pustelnik jest osobą niezwykle bogatą wewnętrznie, tylko nie ma potrzeby pokazywania tego na zewnątrz i w związku z tym nie każdy to widzi. Powinnaś się bardziej odsłonić, błysnąć tu i tam, a masz czym :P Zresztą los nad Tobą czuwa i w rezultacie jest Świat, czyli całkowite spełnienie w życiu. :P

PostZamieszczono: 11 sie 2010 20:43 
Rozmowny Użytkownik

dziękuję za wasze interpretacje :)
Amoniaczku - dziękuję za zwrócenie uwagi, że Pustelnik to nie tylko samotność :)
a na tego przystojniaka i dzidziusia już się nie mogę doczekać :mrgreen:

tak mnie rozmarzyło... mam nadzieję, że spodoba wam się kołysanka :)

PostZamieszczono: 11 sie 2010 21:06 
Stały Bywalec

[quote="Gośka"]Sprawy karmiczne są dla mnie fascynujące

Dla Twojej (i nie tylko Twojej) fascynacji Gosiu i dla mojego poznawania siebie.

(1) VI (2) IIII
(S)XVIIII (3) 0 (4) XXI
(6) VIII (Sprawiedliwość)

PostZamieszczono: 11 sie 2010 21:18 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Czy sygnifikator jest po prostu losowany z AW ? eh, btw ten rozklad to chyba z dedykacja dla mnie.. ;-)
Miriam, buzia sama uklada sie do usmiechu, gdy czyta sie te wiersze :-)

PostZamieszczono: 12 sie 2010 12:51 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

DZIĘKI
A to dla duszy. Mam nadzieję ,że nie macie nic przeciewko temu ,abym umieszczała na naszych stronach wiersze ,czy przemyslenia itp.

Nie ma drugiego człowieka takiego jak ty. Jesteś jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy, całkowicie oryginalny i niepowtarzalny. Nie wierzysz w to, ale naprawdę nie ma
żadnego drugiego takiego jak ty. I żaden człowiek, którego kochasz, nie będzie już zwyczajnym człowiekiem. Jakaś osobliwa siła przyciągania promieniuje z niego. I ty zmieniasz się pod jego wpływem. Jemu możesz nawet powiedzieć: "Dla mnie nie musisz być nieomylny, bez błędów
ani doskonały, bo: Ja przecież Ciebie lubię!"

PostZamieszczono: 12 sie 2010 14:20 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Miriam, jestes takim dobrym Duszkiem, Twoje slowa, wiersze podnosza na duchu.. Nawet nie wiesz, jak czasami jest to potrzebne, czasami jest to jedyna dobra rzecz jaka przytrafia sie w czarnym dniu..

PostZamieszczono: 12 sie 2010 17:37 

Roo kołysanka jest super.
Sanna pisze:
Czy sygnifikator jest po prostu losowany z AW ?

Tego nie wiem na pewno, ale chyba tak. Myślę, że można też użyć jednej z kart dworskich, ale sygnifikator losowany z WA udziela dodatkowych wskazówek.
Lirena pisze:
Dla Twojej (i nie tylko Twojej) fascynacji Gosiu i dla mojego poznawania siebie.

(1) VI (2) IIII
(S)XVIIII (3) 0 (4) XXI
(6) VIII (Sprawiedliwość)

Lireno bardzo dziękuję 8-)
Najprawdopodobniej masz silną osobowość i oświecony światopogląd. Możliwe, iż w innym wcieleniu żyłaś tylko dla siebie i relacje pomiędzy Tobą a innymi ludźmi nie były prawidłowe. Mogło to dotyczyć związku lub spraw zawodowych. Obciążenia karmiczne obecnie mogą się uzewnętrzniać w relacjach z partnerem lub z mężczyznami lub poprzez sprawy zawodowe. Mogą Cię zmuszać do sprawiedliwej oceny, przestrzegania ustalonego porządku, czy też do pracy po prostu. Powinnaś być spontaniczna, otwarta, umieć cieszyć się z drobiazgów, mieć dobry kontakt z ludźmi i wewnętrznym dzieckiem, odkrywać nowe zainteresowania, podróżować. Może też nie starać się mieć wszystkiego pod kontrolą, tylko wykazać pewną beztroskę. W przepracowaniu karmy mogą pomóc kobiety, sprawy związane z zagranicą, tolerancja, troska o środowisko. W ostatecznym rezultacie odetniesz się od zobowiązań karmicznych, osiągniesz równowagę, ustabilizujesz swoje życie.

PostZamieszczono: 12 sie 2010 19:17 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Gośka pisze:
Tego nie wiem na pewno, ale chyba tak. Myślę, że można też użyć jednej z kart dworskich, ale sygnifikator losowany z WA udziela dodatkowych wskazówek.

Gosiu, dziekuje za podpowiedz. Rzeczywiscie, karty dworskie wydaja sie super do tego.. A w szczegolnych sytuacjach losowane z AW. Raz jeszcze dziekuje :-)

PostZamieszczono: 12 sie 2010 19:57 
Stały Bywalec

Gośka pisze:
W ostatecznym rezultacie odetniesz się od zobowiązań karmicznych, osiągniesz równowagę, ustabilizujesz swoje życie.

Dziękuje Gosiu :) Przyznam, ze w moim przypadku obciążenia karmiczne nie daja sie latwo odrobić. Jest trudno. Ale ostatecznie najważniejsze jest ostatnie zdanie :o ! Oby tylko Góra spojrzała w moja metrykę, bo w końcu mam juz z gorki :shock:

PostZamieszczono: 12 sie 2010 21:22 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Każdy ma od czasu do czasu swój zły dzień.
Nic mu się nie udaje, wszystko idzie nie po myśli.
Może przeżyłeś już dni,
w których miałeś dosyć życia...
w których nie chciałeś więcej żyć.
Kiedy wszystko mija jakoś tak obok ciebie,
kiedy się nie ukazuje żaden promyk nadziei.
Wówczas może być tak ciemno,
że nigdzie nie dostrzegasz żadnego wyjścia.
Czujesz się opuszczony i samotny.
Możesz stać się do tego stopnia rozgoryczony,
że chciałbyś wszystko i wszystkich przekląć:
Boga, życie, ludzi.
Pamiętaj:
w takich momentach nie wolno ci
podjąć żadnego postanowienia!
Miej cierpliwość i odczekaj
przynajmniej jedną noc.
Gdy wierzysz w Boga, popatrz w górę.
Jeżeli nawet rozdałeś i przegrałeś
wszystkie swoje karty,
to i wówczas Bóg ma zawsze w dłoni
jeszcze jeden atut dla ciebie!

PostZamieszczono: 12 sie 2010 21:27 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Miriam, jestes Aniolem niosacym pocieszenie i nadzieje.. poryczalam sie ze wzruszenia jak przeczytalam ten wieresz.. W tym momencie zycia w jakim jestem, potrzebowalam tych slow.. dziekuje..

PostZamieszczono: 12 sie 2010 22:02 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

Spokojnej nocy :D

PostZamieszczono: 16 sie 2010 10:02 
Stały Bywalec

Moze i mnie pomoze rozklad karmiczny, szczegolnie przy pomocy w interpretacji.
1. III 3. X

S - VII - 2. XIX

4. XVI
5. XIII

Wlasciwie to nie bardzo wychodzi mi ta interpretacja, moze nie calkiem czuje ten rozklad. GOSIU ratuj

PostZamieszczono: 16 sie 2010 21:16 

wiemal pisze:
1. III 3. X

S - VII - 2. XIX

4. XVI
5. XIII

"Potrzeba matką wynalazku", a więc spróbuję coś stworzyć w tym temacie ;)
Jesteś wędrowcem, który poszukuje sensu życia, być może masz sporo wcieleń za sobą. Twoje problemy być może wynikały z faktu, iż w którymś z przeszłych wcieleń byłaś zbyt mocno przywiązana do materii, może też wykorzystywałaś posiadaną władzę w niewłaściwy sposób. Obciążenia karmiczne na obecną sytuację w zasadzie już chyba nie wpływają, bardziej być może zaznaczyły się w przeszłości. Być może jakiś czas temu poddałaś się losowi, zmianom, pogodziłaś się z czymś, co być może zburzyło jakieś struktury, rozpoczęłaś od nowa. Dzięki temu przeszłaś wewnętrzną transformację i zakończyłaś odpracowywanie zobowiązań.

PostZamieszczono: 17 sie 2010 08:33 
Stały Bywalec

Gosiu jestes Wielka !!!! Dziekuje za interpretacje. To jest najwazniejsz informacja dla mnie . :roll: :) :oops: :idea:

PostZamieszczono: 17 sie 2010 09:00 

Niestety, tylko 156 cm. :(

PostZamieszczono: 17 sie 2010 09:21 
Stały Bywalec

Nie wazne cm, wazny duch i serce otwarte dla wszystkich. Czesto male jest wielkie. :D :o ;) :twisted:

PostZamieszczono: 17 sie 2010 12:09 
Awatar użytkownika

Dorzucę swój rozkład :)
Zadałam pytanie skąd bierze się mój przeraźliwy strach przed zmianami i bierność.

1- XXI Świat
2- X Koło
3- XIV Umiarkowanie
4- I Mag
5- XII Wisielec

A rezultat jakichkolwiek działań będzie żaden z tego co widzę po Wisielcu :lol:
Nie odnajduję się w tym rozkładzie.

PostZamieszczono: 17 sie 2010 12:20 
Mózg Forum
Awatar użytkownika

tak a propos Wisielca, to znalazlam kiedys pocieszajace mnie znaczenie - bez tez mam go ciagle gdzie tam w moim zyciu - ze po wielu 'zastojach' w zyciu ale rowniez po rownie wielu przemysleniach staniesz sie mocniejsza, silniejsza :-) Wiec rezultat moze byc calkiem fajny:-)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna