Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 Jak powiedzieć klientce, że ojciec umrze? : TAROT W PRAKTYCE

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak powiedzieć klientce, że ojciec umrze?
PostZamieszczono: 29 mar 2012 08:59 
Hurra, mogę prosić o interpretację!
Awatar użytkownika

Witam
Pluję sobie teraz w brodę, że wiedząc, jaki jest problem kazałam przelać sobie pieniądze i zabrałam się do kart. Wszystko mi mówi, że pan, o którym mowa w rozkładzie umrze. Tylko jak to powiedzieć klientce? Już na początku napisałam, że lekarzem nie jestem, tarot to nie wyrocznia, ale i tak przez klawiaturę mi słowa przejść nie chcą.

Cóż, napisać to jakoś w końcu napiszę, ze słowami sobie radzę, ale muszę zapytać bardziej doświadczone koleżanki: miałyście kiedyś taki problem? Jak sobie poradziłyście?

Tytuł: Re: Jak powiedzieć klientce, że ojciec umrze?
PostZamieszczono: 29 mar 2012 10:20 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Nie jestem doświadczoną tarocistką, ale sama osobiście takiej rzeczy bym nie powiedziała. Karty czasami płatają figle. Nawet jakbym była prawie pewna... bo 100% pewności nigdy mieć nie możemy, mogłabym ewentualnie powiedzieć, że stan chorego nie będzie się poprawiał, albo ze może się pogorszyć. A z drugiej strony... o śmierć się kart nie pyta... no chyba że osoba pytała ogólnie o losy chorego i nie pytała wprost o śmierć.

PostZamieszczono: 30 mar 2012 23:10 
Awatar użytkownika

A można wiedzieć w jakich kartach widzisz tą śmierć?

PostZamieszczono: 31 mar 2012 16:49 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

Jak najbardziej wg mnie mozna zapytac kart o smierc i nie tylko osoby i tarot pokazuje przy kilku a nie 3 kartach co bedzie tego przyczyna albo co juz się stało.
Pytanie tylko jakie karty ja pokazuja bo najpewniej nie tylko sama 13 bo to karta transformacji, ale ze swiatem jako kartą 5 wymiaru pokazuje odejscie istoty zywej, no i sa równiez i inne aw do tego pytania

PostZamieszczono: 03 kwie 2012 15:53 
Awatar użytkownika

Główną kartą która mi zasugerowała śmierć była wieża jako karta wyniku (w końcu napisałam, że będzie pogorszenie, czyli śmierć jest opcja), a podpowiadały karty na pozycjach, co można zrobić (nie zanotowałam dokładnych, pamiętam tylko, co mi podpowiadały) mówiące, że można tylko czekać na cud.

Teraz już znam dokładnie całą sytuację, gdyż odstałam odpowiedź od klientki i rozkład był ogółem ciekawy. Jako karta problemu pojawił się Mag. Mag to, medycznie, gardło. Dodatkowo był brak kontaktu z rodziną, niechęć, zamknięcie i hospitalizacja w ostatnim okresie.

Za nic nie mogłam wpaść, o co chodzi z tym gardłem. Rak? Jakieś zwiotczenie mięśni i dlatego nie może się porozumiewać?

W życiu bym o tym nie pomyślała - pan jest alkoholikiem i odmawia leczenia, a na chcącą pomóc rodzinę się obraża. I tak, ostatnio przedawkował i jest w szpitalu.

Wynika mi z tego tyle, że jeszcze mnóstwo czasu muszę spędzić z kartami.

PostZamieszczono: 12 cze 2012 14:59 
Fan TarotNet
Awatar użytkownika

i co,zyje?

PostZamieszczono: 12 cze 2012 22:58 
Lepiej nie mowic takich rzeczy, bo mozna sie pomylic.

PostZamieszczono: 13 cze 2012 08:10 
Stały Bywalec
Awatar użytkownika

Moim zdaniem lepiej poinformować o gwałtownym pogorszeniu zdrowia, ciężkiej chorobie itp. i poczekać na reakcję klientki. Sprawa bardzo trudna i wymagająca sporej delikatności i rozwagi.
Pozdrawiam.

PostZamieszczono: 17 cze 2012 18:02 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Ostatnio mam jakiś tarotowy kryzys. Widzę, że wiele wróżb po prostu się nie sprawdza. Napiszę o tym nieco więcej za parę tygodni, kiedy już wszystko będzie wiadomo. Nie wiem, może to ze mną po prostu karty przestały rozmawiać...

Odnośnie śmierci - nie wolno czegoś takiego mówić, ani nawet sugerować. Z doświadczenia wiem, że nawet najbardziej oczywiste wróżby okazywały się być jedynie najbardziej oczywistymi wróżbami, dalekimi od prawdy. A takim ferowaniem wyroków można jedynie zniszczyć komuś życie.

PostZamieszczono: 22 cze 2012 16:02 
Moderator
Awatar użytkownika

Powiedzenie komuś, że on lub bliska osoba umrze jest nie etyczne i bezmyślne. Po pierwsze dlatego, że człowiek nie ma prawa do takich sądów, że już nie wspomnę o tym iż z punktu widzenia energetycznego, stajemy się w takiej sytuacji współodpowiedzialni za tą śmierć, co za tym idzie poniesiemy konsekwencję. A bezmyślne dlatego, że aby odczytać śmierć z kart Tarota trzeba mieć dużą wiedzę i intuicję dlatego, że śmierć może być pokazana przez bardzo pozytywne karty, z pozoru. Wieża, Śmierć czy Sąd Ostateczny to nie są karty sugerujące śmierć człowieka.
Zresztą ten temat był na forum poruszany już wielokrotnie i zawsze powtarzam, że mówienie o śmierci to potężny błąd. Nie mam nic przeciwko poruszaniu tego tematu następne 100 razy, jeżeli to uchroni kogoś od popełnienia błędu. :usmiechniety:

PostZamieszczono: 28 cze 2012 22:48 
Stały Bywalec

Jakiś czas temu znajomy mojej mamy, dośc wiekowy pan, znalazł się w szpitalu. Nie wiedziałam dokładnie co się stało, ale na pewno nie było jakiejś wcześniejszej dramatycznej diagnozy typu rak, zawał czy wylew. Nie majac jakichś złych przeczuć, ćwiczeniowo położyłam karty na zdrowie owego pana. Zapamiętałam karty: Sąd, 5 kijów, Świat. I pan odszedł, niestety, po krótkiej walce...
Kiedyś na zdrowie ukochanego kotka wychodziło mi ciągle 6 mieczy i Świat. Nie muszę chyba mówić, jaki był efekt :anioł:
M:)

PostZamieszczono: 11 lip 2013 18:29 

Nie mówić. Kiedyś jedna pani powiedziała tak mnie o bliskiej osobie, to było wiele lat temu. Nic się nie stało, ale to co wtedy przeżyłam to był koszmar. Oczywiście zal miałam do siebie, ze do niej poszłam. Myślę, ze warto pamiętać w takiej sytuacji po co ludzie o to pytają? Po to by usłyszeć prawdę? nie sądzę, chcą, szukają pocieszenia, siły do dalszej walki, podtrzymania nadziei...

PostZamieszczono: 30 lip 2013 19:15 
Rozglądam się

Ja też bym nie mówiła. Z tak radykalnymi sądami lepiej się powstrzymać, zresztą nikt nie jest nieomylny.

O tym, że zobaczyłam w kartach śmierć powiedziałam tylko jeden raz i była to naprawdę wyjątkowa sytuacja. Z tym, że pytanie dotyczyło osoby umierającej i pytano mnie nie tyle o to, czy umrze, ale o to, kiedy to nastąpi.

PostZamieszczono: 30 lip 2013 21:22 
Wszędzie mnie pełno!

Ja miałem bardzo podobne kiedyś pytanie ....- odnoście śmierci dziecka ...Rodzice pytali, na kiedy mają przygotować się na tą chwilę ....Dziecko było z nowotworem - stan bez nadziei ...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]