Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/www/vhosts/tarotnet.pl/httpdocs/forum2/includes/utf/utf_tools.php on line 1804 XV Diabeł : WIELKIE ARKANA - Page 5

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: XV Diabeł
PostZamieszczono: 21 cze 2013 11:51 
Pogromca Wszelkich Tematów
Awatar użytkownika

Kinga pisze:
W Krzyżu Celtyckim najbardziej prognostyczną kartą jest ta z pozycji 6, więc jeśli zastanawiamy się czy może zacząć się całkiem nowy związek, to tu pojawiłyby się jakieś sygnały sprzyjające takiej historii. Jak nie ma, to i raczej nic podobnego nie będzie.

Z mojej praktyki wynika co innego. W kartach pokazało się rozpoczęcie nowego związku, kiedy na pozycji 6. - "najbliższa przyszłość" stała II Kapłanka, a wynikiem (pozycja 10.) była karta XX Sąd + 4 buław. Kapłanka nijak się miała do nowego związku, raczej hamowała rozwój, pokazała ostrożność pytającej. Tak czy siak wejście w związek nastąpiło.

W rozkładzie, który opisuję, na pozycji 6., o ile dobrze pamiętam, stała 6 denarów. Na pozycji oczekiwań i pragnień XVI Wieża ("niech to się już w cholerę rozwali, niech to się wreszcie skończy!"), a rezultat to XV Diabeł + VIII Siła.
Myślę, że 6 denarów to życzenia na urodziny od tego problematycznego pana-diabła.
Resztę czytam tak: "Cierpię strasznie męki piekielne (Diabeł + Moc), tęsknię, mam ochotę do pana się odezwać, ale nie mogę tego zrobić, bo to zła relacja (Diabeł). Och, niechże się to wszystko jakoś samo poukłada, niech się skończy (Wieża)".
:shock:

Matko... :-? to straszne co napisałam.

Tytuł: Re: XV Diabeł
PostZamieszczono: 21 cze 2013 13:13 
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Z mojej praktyki wynika co innego. W kartach pokazało się rozpoczęcie nowego związku, kiedy na pozycji 6. - "najbliższa przyszłość" stała II Kapłanka, a wynikiem (pozycja 10.) była karta XX Sąd + 4 buław. Kapłanka nijak się miała do nowego związku, raczej hamowała rozwój, pokazała ostrożność pytającej. Tak czy siak wejście w związek nastąpiło.

Hej, ale mnie jest to układ całkiem z czapy. :usmiechniety: Kapłanka jednak jest kartą sprzyjającą związkom międzyludzkim. Przecież to dwójka, która bardzo nie lubi być sama! Ona nie jest ekspansywna jak III Cesarzowa, w związki wchodzi pomału, bo na zasadzie "mi ten Stefan chyba nie pasuje tak do końca, ale trudno... ma swoje plusy... na bezrybiu i rak ryba... może będzie dobrze, kto to wie".

Co do Krzyża Celtyckiego z Diabłem, o ile występuje VI Monet jako karta bliskiej przyszłości, to istnieje szansa że nowy związek może się pojawić, tylko ewidentnie ona będzie musiała zrobić porządek ze starymi historiami. Może to zadziałać tak, że pojawi się ktoś nowy, ale będzie miała solidną rozterkę czy warto ostatecznie zrezygnować z poprzedniego. No nie będzie takie całkiem oczywiste, że oto mam już nowego faceta, a tamten niechże idzie precz i zapominam o sprawie. Czegoś będzie jej szkoda, coś będzie do stracenia - może będzie jej żal czasu jaki wcześniej poświęciła na tworzenie starej relacji, może akurat gość będzie sprawiał wrażenie że ma coś jeszcze do zaoferowania.
VI Monet czasami pokazuje klimaty z cyklu "osiołkowi w żłoby dano, w jednym owies w drugim siano".
XV Diabeł może więc wskazywać na silne przywiązanie do pierwszego pana, które trzeba będzie przezwyciężyć (VIII Moc), by móc realizować nową relację (VI Monet).

Dalsze rozważania o Krzyżu Celtyckim doczekały się osobnego wątku na forum Tarot w praktyce: http://www.tarotnet.pl/forum2/viewtopic.php?f=50&t=3352&p=30552#p30552

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5